Děkujeme všem, kteří se do soutěže zapojili.

Momentálně přepočítáváme body a kontrolujeme, jestli je vše v pořádku. Oficiální výsledky brzy vyvěsíme tady na webu a hned potom kontaktujeme vítěze, abychom jim mohli pogratulovat a domluvit předání výhry. Jsme rádi, že jste se zapojili do soutěže. Hodně štěstí u maturity! Pokud máte nějaké otázky, neváhejte nás kontaktovat.

Jak na to?

Vyber třídu v seznamu

Snadnější to ani být nemůže. Stačí si v horním menu vybrat třídu. Zvládneš to raz dva!

Vlož číslo účtenky/objednávky

Už je skoro hotovo. Stačí jen opsat číslo účtenky (?) nebo číslo objednávky (?) do bílého pole a zmáčknout červené tlačítko.

Získej pro třídu cenné body

Super! Právě si připsal soutěžní body pro svou třídu. Nezapoměň o tom říct všem, které znáš!

Nejčastěji kladené dotazy

  • Schvalování bodů může z bezpečnostních důvodů trvat až 4 dny. Chceme, aby měla každá třída stejné podmínky a vyhrála ta s nejvyšším počtem poctivě získaných bodů.
  • Je možné, že jsi špatně zadal(a) číslo účtenky/objednávky. Nejpravděpodobnější je to u zadávání čísla účtenky. To vždy začíná dvojicí F0 (ef nula). Je možné, že jsi místo nuly napsal písmeno „o“? Pokud si myslíš, že mohla být chyba tady, zkus zadat číslo účtenky znovu.
  • Do soutěže nezařazujeme čísla účtenek a objednávek s datem nákupu dřív než 15. 11. 2016. Pokud jsi zadal(a) starší číslo objednávky/účtenky, tak je nám líto, ale nemůžeme ho do soutěže zařadit.
  • Můžeš jednoduše kliknout na tlačítko „Vybrat jinou třídu“ v sekci 1. Vyber třídu. Tlačítko je pod jménem třídního učitele. Pak už si ze seznamu snadno vybereš požadovanou třídu, které chceš připsat body.
  • Můžeš také kliknout na logo OKAY Maturiťák v levém horním rohu stránky soutěže. Pak už si ze seznamu snadno vybereš požadovanou třídu, které chceš připsat body.

Kdo má kolik bodů?

Vyber si svůj kraj nebo se mrkni na celorepublikové pořadí.

A na nejlepší čeká...

10 000 Kč pro třídu s nejvíce body v každém kraji
20 000 Kč pro třídu s nejvíce body v ČR

Při nákupu online najdeš číslo objednávky v potvrzovacím emailu (viz příklad):

Vážený zákazníku,
děkujeme za Váš nákup na OKAY.cz. Tímto e-mailem potvrzujeme, že jsme 1. 1. 2016 přijali Vaši objednávku číslo 99123456789. O pohybu zboží Vás dále budeme informovat e-mailem a SMS zprávou nebo můžete využít možnost sledování objednávky na našich internetových stránkách zde

Při koupi na prodejně najdeš číslo objednávky na účtence (viz příklad):

OKAY s.r.o., Kšírova 259, 619 00 Brno
Hněvkovského 701/63
617 00 Brno
Tel: 543 212 368
IČO: 60719257, DIČ: CZ60719257

DAŇOVÝ DOKLAD: F012345678
Datum vystavení/zd.plnění: 01.01.2016

Pokud jsi nakoupil(a) online, najdeš číslo objednávky v potvrzovacím emailu, kterým jsme ti potvrdili příjem objednávky. Je to desetimístné číslo začínající 99.

Pokud jsi nakoupil(a) na prodejně, zadáš číslo z účtenky, kterou jsi dostal(a) u pokladny. Číslo najdeš na řádku Daňový doklad: a vždy začíná F0